Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Dream Investment
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Oferowane wynagrodzenie brutto: 4000

Prężnie rozwijająca się firma Dream Investment mająca swoją siedzibę w Warszawie, poszukuje pracowników do nowo otwartego biura w Bydgoszczy na stanowisko : Przedstawiciel Handlowy produktów biznesowych.

Jako firma umożliwiamy pracę w młodym, międzynarodowym zespole. Branża kryptowalut. Praca polega na pozyskiwaniu inwestorów do projektów na wczesnym etapie rozwoju (ico oraz pre-ico). Oferujemy pełny zakres szkoleń odnośnie produktów, które będą sprzedawane. Stawiamy przed Tobą duże wyzwania, ale także ogromne możliwości rozwoju w najdynamiczniej rozwijającej się branży na świecie.. Jeśli jesteś osobą zdeterminowaną i wierzysz w siebie oraz odnajdujesz się w sprzedaży, masz przyjazne usposobienie i jesteś osobą uczciwą i odpowiedzialną to na pewno jest to oferta skierowana do Ciebie.

Zakres obowiązków :

– Prezentacja oferty biznesowej dla klienta

– Kompleksowa obsługa klienta i indywidualne podejście

– Praca w biurze jak i spotkania z klientami poza biurem

– Sporządzanie raportów z wykonywanej na bieżąco pracy

– Budowanie sieci kontaktów.

Wymagania :

– znajomość języka angielskiego

– sumienność

– Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

– Kreatywność

-doświadczenie lub znajomość rynku Kryptowalut/Blockchain i trendów na nim panujących

– przedsiębiorcze myślenie

Oferujemy :

– Pracę w zgranym, młodym zespole.

– Umowę zlecenie.

– Wysokie Prowizje od sprzedaży.

– Szkolenia i pełną pomoc menadżera.

– Pracę w biurze lub też możliwość pracy zdalnej

Działamy zgodnie ze standardami etyki biznesu, najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta. Z racji tego, że do każdego chcielibyśmy podejść w pełni indywidualnie – więcej szczegółów przekazane zostanie na spotkaniu. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.