Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Grupa Doradcza Profesja
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer referencyjny: HAN/BYDG
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Dla Naszego Klienta firmy handlowej z branży motoryzacyjnej z siedzibą w Radomiu, lidera w swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego.

Obowiązki:

  • obsługa dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • realizowanie celów sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku,
  • dbanie o wizerunek firmy,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub min. średnie,
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży poparte sukcesami,
  • znajomość branży motoryzacyjnej oraz lokalnych warsztatów samochodowych będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana wiedza techniczna z zakresu samochodowych instalacji gazowych,
  • umiejętności negocjacyjne oraz analityczne,
  • inicjatywa i skuteczność w działaniu,
  • doskonała organizacja pracy,
  • silna motywacja i nastawienie na realizację zadań,
  • znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office),
  • prawo jazdy kat. B.
  • pracę w dynamicznym zespole handlowym,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • nowoczesne narzędzia i urządzenia konieczne do wykonywania pracy,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • przejrzysty system wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premia),
  • szkolenia i wsparcie w realizacji zadań.